Arkitektfirmaet Arne Birk

Mølmarksvej 173 | 5700 Svendborg | Tlf. 6221 6171 | post@arnebirk.dk
Domicil, arkitektfirma Arne Birk

Medarbejdere

Anne Mette Bursø Sekretær, Regnskabsansvarlig hos Arkitektfirma Arne Birk

Anne Mette Bursø
Sekretær, Regnskabsansvarlig
amb@arnebirk.dk
+45 6221 6171

Birgit Riisager Teknisk Assistent hos Arkitektfirma Arne Birk

Birgit Riisager
Teknisk Assistent
birgit@arnebirk.dk
+45 5210 8309

Claus Bech Nielsen Køberrådgiver, Beskikket Bygningssagkyndig, Energikonsulent hos Arkitektfima Arne Birk

Claus Bech Nielsen
Køberrådgiver, Beskikket Bygningssagkyndig, Energikonsulent
claus@arnebirk.dk
+45 2338 9104

Hans Toksvig Larsen
Projektudvikler
hans@arnebirk.dk
+45 2811 5917

Lasse Andersen Bygningskonstruktør, Konsulent i bæredygtighed hos Arne Birk Arkitektfirma

Lasse Andersen
Bygningskonstruktør, Konsulent i bæredygtighed
laa@arnebirk.dk
+45 4414 1625

Trine Bjørnild Sekretær, Planlægningsansvarlig hos Arne Birk Arkitektfirma

Trine Bjørnild
Sekretær, Planlægningsansvarlig
trine@arnebirk.dk
+45 622 16171

Morten Wadstrøm Energikonsulent, Kvalitets- samt EDB-Ansvarlig hos Arne Birk Arkitektfirma

Morten Wadstrøm
Energikonsulent, Kvalitets- samt EDB-Ansvarlig
morten@arnebirk.dk
+45 5186 9277

Steffen Bruun Andresen Bygningskonstruktør, Certificeret Brandrådgiver BK2, CFPA-Brandteknisk Diplomuddannelse hos Arkitektfirma Arne Birk

Steffen Bruun Andresen
Bygningskonstruktør, Certificeret Brandrådgiver BK2, CFPA-Brandteknisk Diplomuddannelse
steffen@arnebirk.dk
+45 51 86 93 77

Jonas Drorsch
Bygningskonstruktør
jdo@arnebirk.dk
+45 4314 0063

Sandy Fabricius
Bygningskonstruktør pg projektleder
sfa@arnebirk.dk
+45 4414 1630

Søren Thomsen Indehaver, Bygningskonstruktør, Beskikket bygningssagkyndig, Energikonsulent, Syns- og skønsmand samt fagdommer for Voldgiftnævnet, Certificeret rådgiver i bæredygtigt byggeri hos arkitektfirma Arne Birk

Søren Thomsen
Indehaver, Bygningskonstruktør, Beskikket bygningssagkyndig, Energikonsulent, Syns- og skønsmand samt fagdommer for Voldgiftnævnet, Certificeret rådgiver i bæredygtigt byggeri
soren@arnebirk.dk
+45 4018 7717

Thorvald Mathiesen Bygningsingeniør, Beskikket Bygningssagkyndig, Energikonsulent for store ejendomme hos Arkitektfirmaet Arne Birk

Thorvald Mathiesen
Bygningsingeniør, Beskikket Bygningssagkyndig, Energikonsulent for store ejendomme
thorvald@arnebirk.dk
+45 4018 4138

Bestyrelse

Lars Chr. Prytz, formand
Økologisk landmand med diplom i ledelse og økonomi

Eva Kristina Mikkelsen
Kommunikationsrådgiver i direktionssekretariatet, Svendborg Kommune

Steen Søndergård
Indehaver, VR Gruppen Forsikringsmægler

Hans Toksvig Larsen
Arkitekt og indehaver, Toksvig rådgivning